Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

257. ENN (Srí Lanka - Új-Zéland)

Krikett.Sport-azonosító: m1049

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Srí Lanka: 157/8 (40/40 j)

Új-Zéland: 116 (34/40 j)

Eredmény: Srí Lanka nyert 41 futással

Időpont: 1984. március 31.

Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként: 45

Helyszín: Di Szojszá stadion (Moratuva)

A mérkőzés embere: Uvaisz Karnain (Srí Lanka)(?)1. jr: 28 futás
2. jr: 5 kapu

1. játékrész

Ütés (Srí Lanka):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szidat Vettimunikd Ewen Chatfield6330018,18
2.Brendan Kuruppue John Wright d Derek Stirling4191021,05
3.Randzsan Madugallae Jeremy Coney d Ewen Chatfield10270137,03
4.
Ardzsuna Ranatungan50604083,33
5.Dulip Mendisz (k)e Ian Smith d Lance Cairns4130030,76
6.Aravinda da Szilvákd Richard Hadlee8230034,78
7.Raví Ratnájakakif12270044,44
8.Uvaisz Karnaine Lance Cairns d Martin Crowe282431116,66
9.Gaji da Alvisz kif130033,33
10.
Szómacsandra da Szilván181620112,50
Vinódan Dzsónnks-----
Extrák1 mellé, 10 testet érintve mellé, 4 rossz, 1 széles16
Összesen157

Kapuvesztések: 1-11 (Brendan Kuruppu), 2-22 (Szidat Vettimuni), 3-37 (Randzsan Madugalla), 4-48 (Dulip Mendisz), 5-69 (Aravinda da Szilvá), 6-81 (Raví Ratnájaka), 7-110 (Uvaisz Karnain), 8-112 (Gaji da Alvisz)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Lance Cairns8 (48)11111,37---00
2.Richard Hadlee8 (48)22713,37---00
3.Derek Stirling5 (30)13416,80---00
4.Ewen Chatfield8 (48)02923,62---00
5.Jeremy Coney6 (36)02103,50---00
6.Martin Crowe5 (30)01913,80---00

2. játékrész

Ütés (Új-Zéland, cél: 158, méghozzá 40 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Wrighte Szidat Vettimuni d Vinódan Dzsón3160018,75
2.Bruce Edgare Gaji da Alvisz d Uvaisz Karnain12371032,43
3.Geoff Howarth (k)kd Uvaisz Karnain12201060,00
4.Lance Cairnskd Uvaisz Karnain5120041,66
5.Martin Crowee Gaji da Alvisz d Uvaisz Karnain9131069,23
6.Jeff Crowelke d Uvaisz Karnain9801112,50
7.Jeremy Coneykd Ardzsuna Ranatunga11151073,33
8.Richard Hadleee Aravinda da Szilvá d Ardzsuna Ranatunga13201065,00
9.Ian Smith e Aravinda da Szilvá d Szómacsandra da Szilvá11180061,11
10.
Derek Stirlingn13211061,90
11.Ewen Chatfieldlke d Ardzsuna Ranatunga5180027,77
Extrák1 mellé, 11 testet érintve mellé, 1 rossz13
Összesen116

Kapuvesztések: 1-4 (John Wright), 2-31 (Geoff Howarth), 3-34 (Bruce Edgar), 4-39 (Lance Cairns), 5-49 (Jeff Crowe), 6-66 (Jeremy Coney), 7-76 (Martin Crowe), 8-88 (Richard Hadlee), 9-96 (Ian Smith), 10-116 (Ewen Chatfield)

Dobás (Srí Lanka):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Vinódan Dzsón7 (42)01211,71---00
2.Raví Ratnájaka6 (36)01402,33---00
3.Uvaisz Karnain8 (48)12653,25---00
4.Szómacsandra da Szilvá5 (30)02815,60---00
5.Ardzsuna Ranatunga8 (48)12332,87---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének