Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

249. ENN (Anglia - Új-Zéland)

Krikett.Sport-azonosító: m1018

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Anglia: 188/9 (50/50 j)

Új-Zéland: 134 (42.1/50 j)

Eredmény: Anglia nyert 54 futással

Időpont: 1984. február 18.

Helyszín: Lancaster Park (Christchurch)

A mérkőzés embere: Derek Randall (Anglia)(?)1. jr: 70 futás
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.David Gowere Jeff Crowe d Richard Hadlee3110027,27
2.Chris Smithkif17681125,00
3.Allan Lambe Gary Robertson d Richard Hadlee43833051,80
4.Derek Randalle Lance Cairns d Richard Hadlee70858082,35
5.Ian Bothame Ian Smith d Richard Hadlee160016,66
6.Mike Gattingkd Richard Hadlee01000,00
7.Vic Markslke d Lance Cairns28403070,00
8.Bob Taylor kif230066,66
9.Neil Fostere John Wright d Lance Cairns01000,00
10.
Norman Cowansn4200200,00
Bob Willis (k)nks-----
Extrák8 mellé, 4 testet érintve mellé, 8 rossz20
Összesen188

Kapuvesztések: 1-9 (David Gower), 2-59 (Chris Smith), 3-107 (Allan Lamb), 4-109 (Ian Botham), 5-109 (Mike Gatting), 6-177 (Derek Randall), 7-184 (Vic Marks), 8-184 (Neil Foster), 9-188 (Bob Taylor)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Hadlee10 (60)23253,20---00
2.Ewen Chatfield10 (60)42002,00---00
3.Lance Cairns10 (60)24124,09---00
4.Jeremy Coney10 (60)13003,00---00
5.Gary Robertson10 (60)04504,50---00

2. játékrész

Ütés (Új-Zéland, cél: 189, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Wrighte Bob Taylor d Bob Willis4210019,04
2.Bruce Edgare Bob Taylor d Ian Botham10340029,41
3.Geoff Howarth (k)kif18470038,29
4.Martin Crowekif02000,00
5.Jeff Crowekd Ian Botham010000,00
6.Jeremy Coneye Ian Botham d Neil Foster19502038,00
7.Lance Cairnslke d Vic Marks23262188,46
8.Richard Hadleee David Gower d Vic Marks23312274,19
9.Ian Smith e David Gower d Neil Foster7150046,66
10.Gary Robertsonlke d Bob Willis101000100,00
11.
Ewen Chatfieldn013000,00
Extrák9 testet érintve mellé, 5 rossz, 6 széles20
Összesen134

Kapuvesztések: 1-7 (John Wright), 2-38 (Bruce Edgar), 3-38 (Martin Crowe), 4-38 (Jeff Crowe), 5-44 (Geoff Howarth), 6-76 (Lance Cairns), 7-112 (Jeremy Coney), 8-120 (Richard Hadlee), 9-124 (Ian Smith), 10-134 (Gary Robertson)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis6.1 (37)11822,91---00
2.Norman Cowans10 (60)23703,70---00
3.Ian Botham6 (36)3721,16---00
4.Neil Foster10 (60)41921,90---00
5.Vic Marks10 (60)13323,30---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének