Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

246. ENN (Ausztrália - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m1014

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Ausztrália: 160 (44.4/46 j)

Karib-térség: 161/1 (43.1/46 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 9 kapuval (17 dobás maradt)

Időpont: 1984. február 8.

Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként: 50

Napszakok: nappal és éjjel

Helyszín: Sydney-i krikettpálya (Sydney)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Steve Smithe és d Wayne Daniel50804062,50
2.Kepler Wesselse Viv Richards d Michael Holding240050,00
3.Greg Ritchielke d Joel Garner10250040,00
4.Kim Hughes (k)kd Malcolm Marshall011000,00
5.Allan Borderkd Wayne Daniel18480037,50
6.Dean Joneskd Malcolm Marshall17201085,00
7.Rod Marsh e Clive Lloyd d Eldine Baptiste15270055,55
8.Geoff Lawsonkd Joel Garner22251088,00
9.Rodney Hogge Larry Gomes d Eldine Baptiste230066,66
10.Terry Aldermankd Michael Holding7200035,00
11.
Carl Rackemannn4120033,33
Extrák9 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles13
Összesen160

Kapuvesztések: 1-5 (Kepler Wessels), 2-23 (Greg Ritchie), 3-38 (Kim Hughes), 4-82 (Allan Border), 5-93 (Steve Smith), 6-119 (Dean Jones), 7-127 (Rod Marsh), 8-133 (Rodney Hogg), 9-152 (Geoff Lawson), 10-160 (Terry Alderman)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Michael Holding8.4 (52)02723,11---00
2.Joel Garner9 (54)21922,11---00
3.Malcolm Marshall9 (54)12422,66---00
4.Wayne Daniel9 (54)04224,66---00
5.Viv Richards5 (30)02905,80---00
6.Eldine Baptiste4 (24)01022,50---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség, cél: 161, méghozzá 46 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Desmond Hayneslke d Carl Rackemann13461028,26
2.
Richie Richardsonn801376158,39
3.
Larry Gomesn46811056,79
Viv Richardsnks-----
Clive Lloyd (k)nks-----
Jeff Dujon nks-----
Malcolm Marshallnks-----
Eldine Baptistenks-----
Michael Holdingnks-----
Joel Garnernks-----
Wayne Danielnks-----
Extrák3 mellé, 14 testet érintve mellé, 4 rossz, 1 széles22
Összesen161

Kapuvesztések: 1-29 (Desmond Haynes)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Lawson9 (54)12102,33---00
2.Terry Alderman9 (54)21902,11---00
3.Carl Rackemann9 (54)03113,44---00
4.Rodney Hogg7 (42)04005,71---00
5.Kepler Wessels4 (24)01503,75---00
6.Allan Border5 (30)01703,40---00
7.Steve Smith0.1 (1)0106,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének