Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok

3065. ENN (Ausztrália - Srí Lanka)

Krikett.Sport-azonosító: m0000002

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 239/8 (50 j)

Srí Lanka: 243/9 (44.2 j)

Eredmény: Srí Lanka nyert 1 kapuval

Időpont: 2010. november 3.

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

A mérkőzés embere: Anydzseló Mattijúsz

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Shane Watsone Csámara Szilvá d Laszit Málinga10200050,00
2.Brad Haddin e Tilakaratna Dilsán d Tiszara Perérá49558089,09
3.Michael Clarke (k)e Kumár Szangakkára d Tiszara Perérá27313087,09
4.Michael Husseyn71911078,02
5.Cameron Whitekd Tiszara Perérá01000,00
6.Shaun Marshe Kumár Szangakkára d Szurádzs Rantív31530058,49
7.Steven Smithe Kumár Szangakkára d Tiszara Perérá12151080,00
8.Mitchell Johnsonkd Nuvan Kulaszékara10170058,82
9.John Hastingskd Tiszara Perérá161510106,66
10.Xavier Dohertyn3200150,00
11.Peter Siddlenks-----

Extrák: 10 (1 mellé, 5 testet érintve mellé, 4 széles)

Kapuvesztések: 1-30 (Shane Watson, 6.2 j), 2-85 (Michael Clarke, 16.5 j), 3-88 (Brad Haddin, 18.5 j), 4-88 (Cameron White, 18.6 j), 5-155 (Shaun Marsh, 35.2 j), 6-178 (Steven Smith, 40.2 j), 7-204 (Mitchell Johnson, 45.2 j), 8-235 (John Hastings, 49.3 j)

Dobás (Srí Lanka):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Laszit Málinga10 (60)03913,90351003
2.Nuvan Kulaszékara10 (60)06016,00266000
3.Tiszara Perérá8 (48)04655,75214001
4.Muttaijá Muralitaran9 (54)03604,00282000
5.Szurádzs Rantív9 (54)03513,88251000
6.Tilakaratna Dilsán4 (24)01704,2580000

2. játékrész

Ütés (Srí Lanka):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Upul Tarangakif Xavier Doherty3180016,66
2.Tilakaratna Dilsáne Michael Hussey d Peter Siddle7610116,66
3.Kumár Szangakkára (k) kd Xavier Doherty494660106,52
4.Mahéla Dzsajavardhanalke d Xavier Doherty19272070,37
5.Csámara Szilváe Shane Watson d Xavier Doherty480050,00
6.Anydzseló Mattijúszn77848191,66
7.Tiszara Perérákd Mitchell Johnson04000,00
8.Szurádzs Rantívkif10210047,61
9.Nuvan Kulaszékaralke d Xavier Doherty02000,00
10.Laszit Málingakif Steven Smith564862116,66
11.Muttaijá Muralitarann4210200,00

Extrák: 14 (2 mellé, 12 széles)

Kapuvesztések: 1-10 (Tilakaratna Dilsán, 3.3 j), 2-19 (Upul Taranga, 5.1 j), 3-73 (Mahéla Dzsajavardhana, 15.2 j), 4-84 (Csámara Szilvá, 17.2 j), 5-84 (Kumár Szangakkára, 17.3 j), 6-86 (Tiszara Perérá, 18.3 j), 7-107 (Szurádzs Rantív, 24.6 j), 8-107 (Nuvan Kulaszékara, 25.2 j), 9-239 (Laszit Málinga, 43.4 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Mitchell Johnson10 (60)16816,80316105
2.Peter Siddle8 (48)05116,372810001
3.Shane Watson6.2 (38)03906,15184001
4.John Hastings6 (36)02704,50231103
5.Xavier Doherty10 (60)14644,60363102
6.Steven Smith3 (18)0802,66110000
7.Michael Clarke1 (6)0202,0040000

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének