Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

2537. ENN (Dél-Afrika - Hollandia)

Krikett.Sport-azonosító: m529

A pénzfeldobást nyerte: Hollandia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Dél-Afrika: 353/3 (40/40 j)

Hollandia: 132/9 (40/40 j)

Eredmény: Dél-Afrika nyert 221 futással

Időpont: 2007. március 16.

Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként: 50

Helyszín: Warner Park (Basseterre)

A mérkőzés embere: Herschelle Gibbs (Dél-Afrika)(?)1. jr: 72 futás
2. jr: -

Megjegyzés: Először történt meg ENN-mérkőzésen, hogy valaki egy játszmában 6 db 6-pontosat ütött. Ezt a tettet Herschelle Gibbs hajtotta végre.

1. játékrész

Ütés (Dél-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Abraham Benjamin de Villierse Jeroen Smits d Billy Stelling02000,00
2.Graeme Smith (k)e Daan van Bunge d Peter Borren675962113,55
3.
Jacques Kallisn128109115117,43
4.Herschelle Gibbse Eric Szwarczynski d Luuk van Troost724047180,00
5.
Mark Boucher n753194241,93
Ashwell Princenks-----
Justin Kempnks-----
Shaun Pollocknks-----
Andrew Hallnks-----
Charl Langeveldtnks-----
Andre Nelnks-----
Extrák2 testet érintve mellé, 1 rossz, 8 széles11
Összesen353

Kapuvesztések: 1-0 (Abraham Benjamin de Villiers, 0.2 j), 2-114 (Graeme Smith, 18.6 j), 3-219 (Herschelle Gibbs, 30.5 j)

Dobás (Hollandia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Billy Stelling8 (48)14315,37253201
2.Darron Reekers5 (30)13507,00174101
3.Ryan ten Doeschate7 (42)05808,28207210
4.Tim de Leede4 (24)048012,0015101
5.Peter Borren8 (48)05216,50134100
6.Daan van Bunge4 (24)056014,0093600
7.Luuk van Troost4 (24)059114,7584501

2. játékrész

Ütés (Hollandia, cél: 354, méghozzá 40 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bas Zuiderentkd Shaun Pollock1100010,00
2.Darron Reekerskif461066,66
3.Alexei Kervezeee Shaun Pollock d Charl Langeveldt17522032,69
4.Ryan ten Doeschatekif57748177,02
5.Daan van Bungelke d Andrew Hall5161031,25
6.Eric Szwarczynskilke d Graeme Smith12312038,70
7.Tim de Leedekd Justin Kemp21362058,33
8.Peter Borrenkif260033,33
9.Luuk van Troost (k)e Graeme Smith d Justin Kemp561083,33
10.
Billy Stellingn140025,00
Jeroen Smits nks-----
Extrák4 testet érintve mellé, 1 rossz, 2 széles7
Összesen132

Kapuvesztések: 1-5 (Darron Reekers, 2.2 j), 2-6 (Bas Zuiderent, 4.1 j), 3-33 (Alexei Kervezee, 14.2 j), 4-47 (Daan van Bunge, 19.2 j), 5-72 (Eric Szwarczynski, 26.5 j), 6-114 (Ryan ten Doeschate, 35.1 j), 7-124 (Tim de Leede, 37.3 j), 8-131 (Peter Borren, 38.6 j), 9-132 (Luuk van Troost, 39.6 j)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Shaun Pollock6 (36)3410,66330001
2.Andre Nel6 (36)11903,16283000
3.Charl Langeveldt6 (36)02213,66264000
4.Andrew Hall6 (36)11512,50272000
5.Graeme Smith8 (48)03214,00304000
6.Jacques Kallis4 (24)01804,50142010
7.Justin Kemp4 (24)01824,50182101

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének