Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

605. teszt (Karib-térség - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m0001294

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (az ütést választották)

Karib-térség: 484 (153.1 j)

Anglia: 167 (74.1 j), 277 (108 j)

Továbbjátszás: Anglia továbbjátszásra kényszerült

Eredmény: A Karib-térség nyert 1 játékrésszel és 40 futással

Időpont: 1966. június 2. - 1966. június 4.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Old Trafford (Manchester)

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Conrad Huntee Mike Smith d Ken Higgs13527919048,38
2.Easton McMorrise Eric Russell d Ken Higgs11501022,00
3.Rohan Kanhaikd Ken Higgs05000,00
4.Basil Butchere Jim Parks d Fred Titmus44956046,31
5.Seymour Nursekd Fred Titmus49725068,05
6.Garfield Sobers (k)e Colin Cowdrey d Fred Titmus16124126166,80
7.David Holforde Mike Smith d David Allen321162027,58
8.David Allan lke d Fred Titmus115006,66
9.Charlie Griffithlke d Fred Titmus303050100,00
10.Wes Hallkd David Allen111009,09
11.Lance Gibbsn120050,00

Extrák: 19 (8 mellé, 10 testet érintve mellé, 1 rossz)

Kapuvesztések: 1-38 (Easton McMorris), 2-42 (Rohan Kanhai), 3-116 (Basil Butcher), 4-215 (Seymour Nurse), 5-283 (Conrad Hunte), 6-410 (David Holford), 7-411 (David Allan), 8-471 (Charlie Griffith), 9-482 (Garfield Sobers), 10-484 (Wes Hall)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jeff Jones28 (168)610003,57---00
2.David Brown28 (168)48403,00---00
3.Ken Higgs31 (186)59433,03---00
4.David Allen31.1 (187)810423,33---00
5.Fred Titmus35 (210)108352,37---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Colin Milburnkif08000,00
2.Eric Russelle Garfield Sobers d Lance Gibbs26693037,68
3.Ken Barringtone és d Charlie Griffith5100050,00
4.Colin Cowdreye és d Lance Gibbs12361033,33
5.Mike Smith (k)e Basil Butcher d Lance Gibbs5271018,51
6.Jim Parks e Seymour Nurse d David Holford431146037,71
7.Fred Titmuskd David Holford151230125,00
8.David Allene Garfield Sobers d Lance Gibbs37637058,73
9.David Brownkd Lance Gibbs14641021,87
10.Ken Higgse Garfield Sobers d David Holford122004,54
11.Jeff Jonesn019000,00

Extrák: 9 (1 mellé, 4 testet érintve mellé, 4 rossz)

Kapuvesztések: 1-11 (Colin Milburn), 2-24 (Ken Barrington), 3-42 (Colin Cowdrey), 4-48 (Eric Russell), 5-65 (Mike Smith), 6-85 (Fred Titmus), 7-143 (Jim Parks), 8-153 (David Allen), 9-163 (Ken Higgs), 10-167 (David Brown)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Wes Hall14 (84)64303,07---00
2.Charlie Griffith10 (60)32812,80---00
3.Garfield Sobers7 (42)11602,28---00
4.Lance Gibbs28.1 (169)133751,31---00
5.David Holford15 (90)43432,26---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Colin Milburnkd Lance Gibbs9413612269,11
2.Eric Russellkd Charlie Griffith20491040,81
3.Ken Barringtone Seymour Nurse d David Holford30654046,15
4.Colin Cowdreye Basil Butcher d Garfield Sobers691848037,50
5.Mike Smith (k)kd Lance Gibbs6351017,14
6.Jim Parks e és d Garfield Sobers11341032,35
7.Fred Titmuse Basil Butcher d Garfield Sobers12231052,17
8.David Allene David Allan d Lance Gibbs190011,11
9.David Browne Garfield Sobers d Lance Gibbs10822012,19
10.Ken Higgsl David Allan d Lance Gibbs5320015,62
11.Jeff Jonesn06000,00

Extrák: 19 (11 mellé, 1 testet érintve mellé, 7 rossz)

Kapuvesztések: 1-53 (Eric Russell), 2-142 (Ken Barrington), 3-166 (Colin Milburn), 4-184 (Mike Smith), 5-203 (Jim Parks), 6-217 (Fred Titmus), 7-218 (David Allen), 8-268 (Colin Cowdrey), 9-276 (David Brown), 10-277 (Ken Higgs)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Wes Hall5 (30)02805,60---00
2.Charlie Griffith6 (36)12514,16---00
3.Garfield Sobers42 (252)118732,07---00
4.Lance Gibbs41 (246)166951,68---00
5.David Holford14 (84)24913,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének