Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

330. ENN (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m0001261

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Anglia: 231/7 (55/55 j)

Ausztrália: 233/6 (54/55 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 4 kapuval (6 dobás maradt)

Időpont: 1985. június 1.

Helyszín: Edgbastoni krikettpálya (Birmingham)

A mérkőzés embere: Allan Border

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graham Goochkd Craig McDermott1151599172,32
2.Tim Robinsone és d Simon O’Donnell26484054,16
3.David Gower (k)e Wayne Phillips d Simon O’Donnell07000,00
4.Allan Lambkd Jeff Thomson25561044,64
5.Ian Bothame Dirk Wellham d Geoff Lawson29362080,55
6.Mike Gattinge Geoff Lawson d Craig McDermott6130046,15
7.Peter Willeye Wayne Phillips d Geoff Lawson02000,00
8.Paul Downton n16910177,77
9.Phil Edmondsn6600100,00
Paul Allottnks-----
Norman Cowansnks-----

Extrák: 8 (2 testet érintve mellé, 4 rossz, 2 széles)

Kapuvesztések: 1-63 (Tim Robinson), 2-69 (David Gower), 3-134 (Allan Lamb), 4-193 (Ian Botham), 5-206 (Mike Gatting), 6-208 (Peter Willey), 7-216 (Graham Gooch)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Lawson11 (66)05324,81---00
2.Craig McDermott11 (66)05625,09---00
3.Simon O’Donnell11 (66)23222,90---00
4.Jeff Thomson11 (66)04714,27---00
5.Greg Matthews10 (60)03803,80---00
6.Allan Border1 (6)0303,00---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Kepler Wesselse és d Peter Willey571006056,99
2.Graeme Woodlke d Norman Cowans5141035,71
3.Dirk Wellhamlke d Ian Botham7191036,84
4.Allan Border (k)n851235069,10
5.David Boonkd Paul Allott131211108,33
6.Wayne Phillips e Mike Gatting d Norman Cowans14162087,50
7.Simon O’Donnellkd Ian Botham28344082,35
8.Greg Matthewsn8710114,28
Geoff Lawsonnks-----
Craig McDermottnks-----
Jeff Thomsonnks-----

Extrák: 16 (13 testet érintve mellé, 1 rossz, 2 széles)

Kapuvesztések: 1-10 (Graeme Wood), 2-19 (Dirk Wellham), 3-116 (Kepler Wessels), 4-137 (David Boon), 5-157 (Wayne Phillips), 6-222 (Simon O’Donnell)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ian Botham10 (60)23823,80---00
2.Norman Cowans11 (66)24223,81---00
3.Paul Allott10 (60)14014,00---00
4.Peter Willey11 (66)13813,45---00
5.Phil Edmonds10 (60)04804,80---00
6.Graham Gooch2 (12)01407,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének