Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

304. ENN (Ausztrália - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m0001192

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Ausztrália: 271/3 (50/50 j)

Karib-térség: 273/6 (49.2/50 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 4 kapuval (4 dobás maradt)

Időpont: 1985. február 10.

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Steve Smithkd Winston Davis541012053,46
2.Graeme Woode Viv Richards d Michael Holding811196068,06
3.Allan Border (k)e Jeff Dujon d Malcolm Marshall39481181,25
4.Wayne Phillips n563760151,35
5.Dean Jonesn13151086,66
Kepler Wesselsnks-----
Simon O’Donnellnks-----
Geoff Lawsonnks-----
Craig McDermottnks-----
Rod McCurdynks-----
Rodney Hoggnks-----

Extrák: 28 (2 mellé, 10 testet érintve mellé, 9 rossz, 7 széles)

Kapuvesztések: 1-135 (Steve Smith), 2-186 (Graeme Wood), 3-203 (Allan Border)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Joel Garner10 (60)06006,00---00
2.Malcolm Marshall10 (60)06416,40---00
3.Michael Holding10 (60)14114,09---00
4.Winston Davis10 (60)04314,30---00
5.Viv Richards10 (60)05105,09---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Desmond Haynese Kepler Wessels d Rodney Hogg443940112,82
2.Richie Richardsone Kepler Wessels d Simon O’Donnell50904055,55
3.Larry Gomeskd Simon O’Donnell47505094,00
4.Viv Richardslke d Geoff Lawson9170052,94
5.Clive Lloyd (k)e Simon O’Donnell d Geoff Lawson131110118,18
6.Gus Logieskd d Rod McCurdy605650107,14
7.Jeff Dujon n393440114,70
8.Malcolm Marshalln02000,00
Michael Holdingnks-----
Winston Davisnks-----
Joel Garnernks-----

Extrák: 11 (2 mellé, 8 testet érintve mellé, 1 rossz)

Kapuvesztések: 1-78 (Desmond Haynes), 2-137 (Richie Richardson), 3-154 (Larry Gomes), 4-158 (Viv Richards), 5-179 (Clive Lloyd), 6-265 (Gus Logie)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Lawson10 (60)03423,40---00
2.Rod McCurdy10 (60)06916,90---00
3.Craig McDermott10 (60)05605,60---00
4.Rodney Hogg9.2 (56)05816,21---00
5.Simon O’Donnell10 (60)04624,60---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének