Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

208. NH20 (Karib-térség - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m0001125

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Karib-térség: 113/5 (20/20 j)

Anglia: 88 (16.4/20 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 25 futással

Időpont: 2011. szeptember 25.

Napszakok: éjjel

Helyszín: The Oval (London)

A mérkőzés embere: Garey Mathurin

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Johnson Charleskd Scott Borthwick21281175,00
2.Dwayne Smithlke d Jade Dernbach11122091,66
3.Miles Bascombelke d Samit Patel370042,85
4.Marlon Samuelsn353530100,00
5.Chris Barnwelle Alex Hales d Samit Patel16220072,72
6.Darren Sammy (k)e Scott Borthwick d Ravi Bopara12801150,00
7.Andre Russelln12810150,00
Derwin Christian nks-----
Garey Mathurinnks-----
Devendra Bishoonks-----
Krishmar Santokienks-----

Extrák: 3 (1 testet érintve mellé, 2 széles)

Kapuvesztések: 1-18 (Dwayne Smith, 3.4 j), 2-24 (Miles Bascombe, 5.2 j), 3-42 (Johnson Charles, 8.5 j), 4-64 (Chris Barnwell, 14.4 j), 5-98 (Darren Sammy, 17.6 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tim Bresnan3 (18)01204,00111001
2.Samit Patel4 (24)02225,50142100
3.Jade Dernbach3 (18)01916,3382001
4.Scott Borthwick4 (24)01513,75120000
5.Graeme Swann2 (12)0804,0060000
6.Ravi Bopara4 (24)03619,0052100

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alex Haleskd Krishmar Santokie290022,22
2.Craig Kieswetter kd Garey Mathurin10920111,11
3.Ben Stokeslke d Devendra Bishoo312331134,78
4.Ravi Boparakd Garey Mathurin390033,33
5.Johnny Bairstowkd Garey Mathurin450080,00
6.Samit Patelkif280025,00
7.Jos Buttlerkif131110118,18
8.Tim Bresnane Garey Mathurin d Andre Russell240050,00
9.Scott Borthwickkif14162087,50
10.Graeme Swann (k)n02000,00
11.Jade Dernbachkif340075,00

Extrák: 4 (3 testet érintve mellé, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-12 (Alex Hales, 2.4 j), 2-14 (Craig Kieswetter, 3.2 j), 3-24 (Ravi Bopara, 5.4 j), 4-44 (Johnny Bairstow, 7.3 j), 5-52 (Samit Patel, 9.4 j), 6-55 (Ben Stokes, 10.4 j), 7-60 (Tim Bresnan, 11.6 j), 8-83 (Jos Buttler, 14.5 j), 9-85 (Scott Borthwick, 15.6 j), 10-88 (Jade Dernbach, 16.4 j)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Krishmar Santokie3 (18)01715,6692000
2.Garey Mathurin4 (24)0932,25170000
3.Devendra Bishoo3.4 (22)02216,00132100
4.Darren Sammy2 (12)0904,5081000
5.Andre Russell2 (12)01417,0051001
6.Dwayne Smith2 (12)01407,0042000

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének