Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

506. teszt (Karib-térség - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m0001083

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Karib-térség: 292 (89.7 j), 321 (95.7 j)

Ausztrália: 356 (121.4 j), 258/8 (111.7 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 2 kapuval

Időpont: 1961. február 10. - 1961. február 15.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

Dobások játszmánként: 8

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Cammie Smithe Norm O’Neill d Frank Misson11211052,38
2.Conrad Huntee Bob Simpson d Alan Davidson31844036,90
3.Rohan Kanhaie Neil Harvey d Richie Benaud38657058,46
4.Garfield Soberse Wally Grout d Bob Simpson641795035,75
5.Frank Worrell (k)e Wally Grout d Johnny Martin10270037,03
6.Peter Lashleye Frank Misson d Richie Benaud411074038,31
7.Gerry Alexander e Colin McDonald d Frank Misson11361030,55
8.Joe Solomonkif451433031,46
9.Lance Gibbse Peter Burge d Frank Misson11131084,61
10.Wes Hallkd Frank Misson21401052,50
11.Alf Valentinen04000,00

Extrák: 9 (4 mellé, 4 testet érintve mellé, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-18 (Cammie Smith), 2-75 (Rohan Kanhai), 3-81 (Conrad Hunte), 4-107 (Frank Worrell), 5-200 (Peter Lashley), 6-204 (Garfield Sobers), 7-221 (Gerry Alexander), 8-235 (Lance Gibbs), 9-290 (Wes Hall), 10-292 (Joe Solomon)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Alan Davidson27 (216)48912,47---00
2.Frank Misson14 (112)35843,10---00
3.Ken Mackay1 (8)0100,75---00
4.Richie Benaud21.7 (175)55521,88---00
5.Johnny Martin8 (64)02912,71---00
6.Bob Simpson18 (144)35112,12---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bob Simpsone Lance Gibbs d Garfield Sobers752375031,64
2.Colin McDonaldlke d Garfield Sobers911756052,00
3.Norm O’Neillkd Lance Gibbs10310032,25
4.Peter Burgee Garfield Sobers d Lance Gibbs681947035,05
5.Ken Mackaye Gerry Alexander d Wes Hall191091017,43
6.Neil Harveye Gerry Alexander d Garfield Sobers5220022,72
7.Alan Davidsone Gerry Alexander d Garfield Sobers24571042,10
8.Richie Benaud (k)kd Lance Gibbs3200015,00
9.Johnny Martine Rohan Kanhai d Garfield Sobers15541027,77
10.Frank Missonn12611019,67
11.Wally Grout e Conrad Hunte d Lance Gibbs14230060,86

Extrák: 20 (4 mellé, 8 testet érintve mellé, 8 rossz)

Kapuvesztések: 1-146 (Colin McDonald), 2-181 (Bob Simpson), 3-181 (Norm O’Neill), 4-244 (Ken Mackay), 5-260 (Neil Harvey), 6-309 (Peter Burge), 7-309 (Alan Davidson), 8-319 (Richie Benaud), 9-335 (Johnny Martin), 10-356 (Wally Grout)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Wes Hall15 (120)15612,80---00
2.Frank Worrell11 (88)24403,00---00
3.Garfield Sobers44 (352)712052,04---00
4.Lance Gibbs38.4 (308)187441,44---00
5.Alf Valentine13 (104)34202,42---00

3. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Cammie Smithlke d Alan Davidson37635158,73
2.Conrad Huntee Wally Grout d Alan Davidson521664031,32
3.Rohan Kanhaie Frank Misson d Richie Benaud31414075,60
4.Joe Solomonkif361753020,57
5.Garfield Soberse Wally Grout d Bob Simpson21501042,00
6.Gerry Alexander e Ken Mackay d Alan Davidson731265057,93
7.Frank Worrell (k)e Wally Grout d Alan Davidson7271025,92
8.Peter Lashleylke d Johnny Martin18441040,90
9.Lance Gibbse Norm O’Neill d Bob Simpson8361022,22
10.Wes Halle Wally Grout d Alan Davidson21292072,41
11.Alf Valentinen3120025,00

Extrák: 14 (5 mellé, 8 testet érintve mellé, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-54 (Cammie Smith), 2-103 (Rohan Kanhai), 3-135 (Conrad Hunte), 4-173 (Garfield Sobers), 5-201 (Joe Solomon), 6-218 (Frank Worrell), 7-262 (Peter Lashley), 8-295 (Lance Gibbs), 9-304 (Gerry Alexander), 10-321 (Wes Hall)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Alan Davidson24.7 (199)48452,53---00
2.Frank Misson10 (80)15804,34---00
3.Ken Mackay10 (80)22101,57---00
4.Richie Benaud23 (184)45311,72---00
5.Johnny Martin10 (80)13612,70---00
6.Bob Simpson18 (144)45522,29---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bob Simpsonkd Lance Gibbs9223110039,82
2.Colin McDonalde Cammie Smith d Lance Gibbs11520021,15
3.Richie Benaud (k)kd Alf Valentine6360016,66
4.Norm O’Neille Gerry Alexander d Frank Worrell481975024,36
5.Peter Burgekd Alf Valentine531958027,17
6.Neil Harveye Cammie Smith d Frank Worrell12491024,48
7.Alan Davidsone Garfield Sobers d Frank Worrell12581020,68
8.Ken Mackayn351005,88
9.Wally Grout e Cammie Smith d Alf Valentine5250020,00
10.Johnny Martinn150020,00
Frank Missonnks-----

Extrák: 15 (3 mellé, 9 testet érintve mellé, 3 rossz)

Kapuvesztések: 1-50 (Colin McDonald), 2-75 (Richie Benaud), 3-154 (Bob Simpson), 4-176 (Norm O’Neill), 5-200 (Neil Harvey), 6-236 (Alan Davidson), 7-248 (Peter Burge), 8-256 (Wally Grout)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Wes Hall5 (40)04006,00---00
2.Frank Worrell31 (248)164331,04---00
3.Garfield Sobers13 (104)23201,84---00
4.Lance Gibbs41 (328)196821,24---00
5.Alf Valentine21.7 (175)46032,05---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének