Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

215. ENN (Ausztrália - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m0000959

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 273/6 (60/60 j)

Karib-térség: 276/3 (57.5/60 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 7 kapuval (13 dobás maradt)

Időpont: 1983. június 18.

Helyszín: Lord’s (London)

A mérkőzés embere: Viv Richards

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Woodkd Malcolm Marshall17240070,83
2.Trevor Chappelle Jeff Dujon d Malcolm Marshall5141035,71
3.Kim Hughes (k)kd Larry Gomes691248055,64
4.David Hookese Gordon Greenidge d Winston Davis56744275,67
5.Graham Yallopn52743070,27
6.Allan Bordere és d Larry Gomes11241045,83
7.Rod Marsh e Desmond Haynes d Michael Holding372642142,30
8.Tom Hogann01000,00
Jeff Thomsonnks-----
Dennis Lilleenks-----
Rodney Hoggnks-----

Extrák: 26 (1 mellé, 18 testet érintve mellé, 1 rossz, 6 széles)

Kapuvesztések: 1-10 (Trevor Chappell), 2-37 (Graeme Wood), 3-138 (David Hookes), 4-176 (Kim Hughes), 5-202 (Allan Border), 6-266 (Rod Marsh)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts12 (72)05104,25---00
2.Malcolm Marshall12 (72)03623,00---00
3.Winston Davis12 (72)05714,75---00
4.Michael Holding12 (72)15614,66---00
5.Larry Gomes12 (72)04723,91---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgee Kim Hughes d Rodney Hogg901408064,28
2.Desmond Hayneskd Tom Hogan33463071,73
3.Viv Richardsn951179381,19
4.Larry Gomeskd Trevor Chappell15261057,69
5.Clive Lloyd (k)n19223086,36
Faoud Bacchusnks-----
Jeff Dujon nks-----
Malcolm Marshallnks-----
Andy Robertsnks-----
Michael Holdingnks-----
Winston Davisnks-----

Extrák: 24 (3 mellé, 18 testet érintve mellé, 2 rossz, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-79 (Desmond Haynes), 2-203 (Gordon Greenidge), 3-228 (Larry Gomes)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Rodney Hogg12 (72)02512,08---00
2.Jeff Thomson11 (66)06405,81---00
3.Tom Hogan12 (72)06015,00---00
4.Dennis Lillee12 (72)05204,33---00
5.Trevor Chappell10.5 (65)05114,70---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének