Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

133. ENN (Ausztrália - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m0000754

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 146 (42.5/50 j)

Karib-térség: 147/5 (47.1/50 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 5 kapuval (17 dobás maradt)

Időpont: 1982. január 10.

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

A mérkőzés embere: Jeff Dujon

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bruce Lairdskd d Michael Holding4130030,76
2.Graeme Woode Gordon Greenidge d Michael Holding370042,85
3.Rick McCoskerkif20312064,51
4.Greg Chappell (k)e Gus Logie d Andy Roberts59962061,45
5.Allan Borderkd Malcolm Marshall6120050,00
6.Rick Darlinge Michael Holding d Larry Gomes20510039,21
7.Rod Marsh e Gus Logie d Larry Gomes08000,00
8.Bruce Yardleye Gus Logie d Michael Holding23271085,18
9.Dennis Lilleee Michael Holding d Andy Roberts190011,11
10.Geoff Lawsonn02000,00
11.Mick Malonekd Michael Holding160016,66

Extrák: 9 (4 testet érintve mellé, 4 rossz, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-7 (Bruce Laird), 2-16 (Graeme Wood), 3-33 (Rick McCosker), 4-41 (Allan Border), 5-99 (Rick Darling), 6-101 (Rod Marsh), 7-140 (Greg Chappell), 8-144 (Dennis Lillee), 9-145 (Bruce Yardley), 10-146 (Mick Malone)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Michael Holding7.5 (47)13244,08---00
2.Andy Roberts7 (42)02323,28---00
3.Joel Garner6 (36)01302,16---00
4.Malcolm Marshall5 (30)01212,40---00
5.Viv Richards10 (60)13103,10---00
6.Larry Gomes7 (42)12623,71---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgee Allan Border d Mick Malone9270033,33
2.Desmond Hayneslke d Geoff Lawson113007,69
3.Viv Richardse Geoff Lawson d Bruce Yardley32642050,00
4.Larry Gomese Bruce Laird d Mick Malone7410017,07
5.Clive Lloyd (k)lke d Geoff Lawson37572164,91
6.Jeff Dujon n51805063,74
7.Malcolm Marshalln5400125,00
Gus Logienks-----
Andy Robertsnks-----
Michael Holdingnks-----
Joel Garnernks-----

Extrák: 5 (3 testet érintve mellé, 1 rossz, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-7 (Desmond Haynes), 2-18 (Gordon Greenidge), 3-48 (Viv Richards), 4-52 (Larry Gomes), 5-137 (Clive Lloyd)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee10 (60)03403,40---00
2.Geoff Lawson9.1 (55)03123,38---00
3.Mick Malone10 (60)5920,89---00
4.Greg Chappell9 (54)13303,66---00
5.Bruce Yardley6 (36)02514,16---00
6.Allan Border3 (18)01003,33---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének