Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

111. NH20 (Anglia - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m0000690

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 161/6 (20/20 j)

Karib-térség: 82/5 (8.2/9 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 5 kapuval (DL-eljárással módosított cél a Karib-térség számára: 80) (4 dobás maradt)

Időpont: 2009. június 15.

Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként: 20

Napszakok: nappal és éjjel

Helyszín: The Oval (London)

A mérkőzés embere: Ramnaresh Sarwan

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ravi Boparalke d Chris Gayle554750117,02
2.Luke Wrighte Denesh Ramdin d Kieron Pollard6610100,00
3.Kevin Pietersene Andre Fletcher d Lendl Simmons311950163,15
4.Owais Shahe Andre Fletcher d Dwayne Bravo181511120,00
5.Paul Collingwood (k)lke d Dwayne Bravo111000110,00
6.James Foster e Kieron Pollard d Sulieman Benn131200108,33
7.Graeme Swannn10900111,11
8.Stuart Broadn10211500,00
Adil Rashidnks-----
Ryan Sidebottomnks-----
James Andersonnks-----

Extrák: 7 (4 testet érintve mellé, 3 széles)

Kapuvesztések: 1-8 (Luke Wright, 1.3 j), 2-64 (Kevin Pietersen, 7.5 j), 3-98 (Owais Shah, 11.6 j), 4-121 (Ravi Bopara, 15.4 j), 5-132 (Paul Collingwood, 16.6 j), 6-150 (James Foster, 19.3 j)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Darren Sammy4 (24)02406,0092000
2.Kieron Pollard1 (6)010110,0022000
3.Sulieman Benn4 (24)03017,5061100
4.Jerome Taylor2 (12)024012,0033101
5.Chris Gayle4 (24)02516,2561000
6.Lendl Simmons1 (6)014114,0023001
7.Dwayne Bravo4 (24)03027,5051001

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Chris Gayle (k)kd Ryan Sidebottom15830187,50
2.Andre Fletchere James Foster d James Anderson03000,00
3.Lendl Simmonse Ryan Sidebottom d Stuart Broad01000,00
4.Dwayne Bravol James Foster d Graeme Swann181311138,46
5.Kieron Pollardkd Adil Rashid9601150,00
6.Shivnarine Chanderpauln171010170,00
7.Ramnaresh Sarwann19930211,11
Denesh Ramdin nks-----
Darren Sammynks-----
Jerome Taylornks-----
Sulieman Bennnks-----

Extrák: 4 (1 testet érintve mellé, 3 széles)

Kapuvesztések: 1-6 (Andre Fletcher, 0.6 j), 2-16 (Chris Gayle, 1.5 j), 3-16 (Lendl Simmons, 2.1 j), 4-41 (Kieron Pollard, 4.4 j), 5-45 (Dwayne Bravo, 5.2 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.James Anderson2 (12)01919,5043002
2.Ryan Sidebottom1.2 (8)015111,2533000
3.Stuart Broad2 (12)020110,0022000
4.Graeme Swann2 (12)01618,0040101
5.Adil Rashid1 (6)011111,0010100

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének