Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

106. NH20 (Dél-Afrika - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m0000654

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Dél-Afrika: 183/7 (20/20 j)

Karib-térség: 163/9 (20/20 j)

Eredmény: Dél-Afrika nyert 20 futással

Időpont: 2009. június 13.

Helyszín: The Oval (London)

A mérkőzés embere: Wayne Parnell

1. játékrész

Ütés (Dél-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jacques Kallise Kieron Pollard d Lendl Simmons453161145,16
2.Graeme Smith (k)e Andre Fletcher d Sulieman Benn311860172,22
3.Herschelle Gibbse Jerome Taylor d Kieron Pollard553581157,14
4.Abraham Benjamin de Villierse Chris Gayle d Jerome Taylor171020170,00
5.Albie Morkelkd Jerome Taylor10820125,00
6.Mark Boucher n171201141,66
7.Jean-Paul Duminye Ramnaresh Sarwan d Fidel Edwards01000,00
8.Roelof van der Merwee Denesh Ramdin d Jerome Taylor130033,33
9.Johan Bothan4200200,00
Dale Steynnks-----
Wayne Parnellnks-----

Extrák: 3 (1 testet érintve mellé, 2 széles)

Kapuvesztések: 1-54 (Graeme Smith, 5.5 j), 2-105 (Jacques Kallis, 11.5 j), 3-136 (Herschelle Gibbs, 14.4 j), 4-155 (Abraham Benjamin de Villiers, 16.2 j), 5-159 (Albie Morkel, 16.6 j), 6-163 (Jean-Paul Duminy, 17.4 j), 7-166 (Roelof van der Merwe, 18.2 j)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jerome Taylor4 (24)03037,50134100
2.Fidel Edwards4 (24)03418,50103102
3.Dwayne Bravo2 (12)024012,0035000
4.Sulieman Benn4 (24)03619,0075000
5.Kieron Pollard3 (18)02919,6624000
6.Chris Gayle1 (6)0707,0031000
7.Lendl Simmons2 (12)022111,0032100

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Chris Gayle (k)e Johan Botha d Wayne Parnell580062,50
2.Andre Fletcherkd Wayne Parnell05000,00
3.Lendl Simmonse Abraham Benjamin de Villiers d Roelof van der Merwe7750121154,00
4.Dwayne Bravoe Dale Steyn d Roelof van der Merwe191720111,76
5.Shivnarine Chanderpaule és d Jean-Paul Duminy8710114,28
6.Ramnaresh Sarwane Johan Botha d Dale Steyn8110072,72
7.Kieron Pollarde Graeme Smith d Wayne Parnell6410150,00
8.Denesh Ramdin kd Dale Steyn8710114,28
9.Jerome Taylorkd Wayne Parnell01000,00
10.Sulieman Bennn13920144,44
11.Fidel Edwardsn2200100,00

Extrák: 17 (1 mellé, 9 testet érintve mellé, 1 rossz, 6 széles)

Kapuvesztések: 1-4 (Andre Fletcher, 1.4 j), 2-13 (Chris Gayle, 3.1 j), 3-70 (Dwayne Bravo, 8.6 j), 4-91 (Shivnarine Chanderpaul, 11.2 j), 5-133 (Lendl Simmons, 15.6 j), 6-133 (Ramnaresh Sarwan, 16.1 j), 7-142 (Kieron Pollard, 17.2 j), 8-143 (Jerome Taylor, 17.4 j), 9-159 (Denesh Ramdin, 18.6 j)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dale Steyn4 (24)03027,5084000
2.Wayne Parnell4 (24)01343,25141000
3.Jacques Kallis2 (12)023011,5045000
4.Albie Morkel2 (12)021010,5033011
5.Johan Botha2 (12)020010,0033000
6.Roelof van der Merwe4 (24)03027,50101101
7.Jean-Paul Duminy2 (12)01618,0032000

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének