Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

98. ENN (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m0000603

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (az ütést választották)

Új-Zéland: 156 (49.5/50 j)

Ausztrália: 159/6 (47.2/50 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 4 kapuval (16 dobás maradt)

Időpont: 1980. december 7.

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

A mérkőzés embere: Allan Border

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bruce Edgarkif33672049,25
2.John Wrightkd Len Pascoe571193047,89
3.Jeremy Coneykif9260034,61
4.Paul McEwankd Dennis Lillee17310054,83
5.Richard Hadleee Trevor Chappell d Len Pascoe180012,50
6.Mark Burgess (k)e Allan Border d Len Pascoe141420100,00
7.John Parkerlke d Greg Chappell370042,85
8.Warren Lees e Greg Chappell d Dennis Lillee03000,00
9.Gary Troupn7160043,75
10.Stephen Boocklke d Dennis Lillee230066,66
11.Ewen Chatfieldlke d Len Pascoe06000,00

Extrák: 13 (2 mellé, 10 testet érintve mellé, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-74 (Bruce Edgar), 2-95 (Jeremy Coney), 3-112 (John Wright), 4-116 (Richard Hadlee), 5-138 (Mark Burgess), 6-141 (John Parker), 7-142 (Warren Lees), 8-147 (Paul McEwan), 9-153 (Stephen Boock), 10-156 (Ewen Chatfield)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee10 (60)31931,90---00
2.Len Pascoe9.5 (59)33743,76---00
3.Shaun Graf4 (24)01503,75---00
4.Greg Chappell10 (60)12312,30---00
5.Trevor Chappell10 (60)22702,70---00
6.Doug Walters6 (36)02203,66---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Dysonlke d Richard Hadlee3170017,64
2.Allan Bordere Bruce Edgar d Ewen Chatfield551113049,54
3.Greg Chappell (k)l Warren Lees d Stephen Boock48703068,57
4.Kim Hugheskif19351054,28
5.Doug Walterslke d Stephen Boock7111063,63
6.Trevor Chappellkd Richard Hadlee6130046,15
7.Graeme Woodn114007,14
8.Rod Marsh n10131076,92
Dennis Lilleenks-----
Shaun Grafnks-----
Len Pascoenks-----

Extrák: 10 (2 mellé, 8 testet érintve mellé)

Kapuvesztések: 1-15 (John Dyson), 2-107 (Allan Border), 3-116 (Greg Chappell), 4-124 (Doug Walters), 5-143 (Trevor Chappell), 6-145 (Kim Hughes)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Gary Troup9 (54)31501,66---00
2.Richard Hadlee10 (60)03423,40---00
3.Ewen Chatfield9.2 (56)13413,64---00
4.Paul McEwan5 (30)01803,59---00
5.Stephen Boock10 (60)13023,00---00
6.Jeremy Coney4 (24)01804,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének