Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

237. teszt (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m0000440

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 701 (171.2 j), 327 (68.3 j)

Anglia: 321 (117.3 j), 145 (63.3 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 562 futással

Időpont: 1934. augusztus 18. - 1934. augusztus 22.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: The Oval (London)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Brownkd Nobby Clark1018-055,55
2.Bill Ponsfordskd d Gubby Allen26642227063,03
3.Don Bradmane Les Ames d Bill Bowes24427132190,03
4.Stan McCabekd Gubby Allen1012-083,33
5.Bill Woodfull (k)kd Bill Bowes49122-040,16
6.Alan Kippaxlke d Bill Bowes2849-057,14
7.Arthur Chipperfieldkd Bill Bowes3240012,50
8.Bert Oldfield n4263-066,66
9.Clarrie Grimmette Les Ames d Gubby Allen7430016,27
10.Hans Ebelingkd Gubby Allen2140014,28
11.Bill O’Reillykd Nobby Clark713-053,84

Extrák: 33 (4 mellé, 14 testet érintve mellé, 13 rossz, 2 széles)

Kapuvesztések: 1-21 (Bill Brown), 2-472 (Don Bradman), 3-488 (Stan McCabe), 4-574 (Bill Ponsford), 5-626 (Bill Woodfull), 6-631 (Alan Kippax), 7-638 (Arthur Chipperfield), 8-676 (Clarrie Grimmett), 9-682 (Hans Ebeling), 10-701 (Bill O’Reilly)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bill Bowes38 (228)216444,31---00
2.Gubby Allen34 (204)517045,00---00
3.Nobby Clark37.2 (224)411022,94---00
4.Wally Hammond12 (72)05304,41---00
5.Hedley Verity43 (258)712302,86---00
6.Bob Wyatt4 (24)02807,00---00
7.Maurice Leyland3 (18)02006,66---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Cyril Walterse Alan Kippax d Bill O’Reilly64136-047,05
2.Herbert Sutcliffee Bert Oldfield d Clarrie Grimmett38128-029,68
3.Frank Woolleye Stan McCabe d Bill O’Reilly460066,66
4.Wally Hammonde Bert Oldfield d Hans Ebeling1559-025,42
5.Bob Wyatt (k)kd Clarrie Grimmett17503034,00
6.Maurice Leylandkd Clarrie Grimmett11017115164,32
7.Les Ames vs3357-057,89
8.Gubby Allenkd Hans Ebeling1929-065,51
9.Hedley Veritykd Hans Ebeling1162-017,74
10.Nobby Clarkn290022,22
11.Bill Bowess-----

Extrák: 8 (4 mellé, 3 testet érintve mellé, 1 rossz)

Kapuvesztések: 1-104 (Herbert Sutcliffe), 2-108 (Cyril Walters), 3-111 (Frank Woolley), 4-136 (Bob Wyatt), 5-142 (Wally Hammond), 6-263 (Gubby Allen), 7-311 (Hedley Verity), 8-321 (Maurice Leyland)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Hans Ebeling21 (126)47433,52---00
2.Stan McCabe6 (36)12103,50---00
3.Clarrie Grimmett49.3 (297)1310332,08---00
4.Bill O’Reilly37 (222)109322,51---00
5.Arthur Chipperfield4 (24)02205,50---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Browne Gubby Allen d Nobby Clark170014,28
2.Bill Ponsforde Wally Hammond d Nobby Clark2238-057,89
3.Don Bradmankd Bill Bowes771066172,64
4.Stan McCabee Cyril Walters d Nobby Clark70102-068,62
5.Bill Woodfull (k)kd Bill Bowes1340-032,50
6.Alan Kippaxe Cyril Walters d Nobby Clark816-050,00
7.Arthur Chipperfielde Frank Woolley d Nobby Clark1628-057,14
8.Bert Oldfield e Wally Hammond d Bill Bowes02000,00
9.Clarrie Grimmette Wally Hammond d Bill Bowes1418-077,77
10.Hans Ebelinge Gubby Allen d Bill Bowes4141-0100,00
11.Bill O’Reillyn1526-057,69

Extrák: 50 (37 mellé, 8 testet érintve mellé, 4 rossz, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-13 (Bill Brown), 2-42 (Bill Ponsford), 3-192 (Don Bradman), 4-213 (Stan McCabe), 5-224 (Bill Woodfull), 6-236 (Alan Kippax), 7-236 (Bert Oldfield), 8-256 (Arthur Chipperfield), 9-272 (Clarrie Grimmett), 10-327 (Hans Ebeling)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bill Bowes11.3 (69)35554,78---00
2.Gubby Allen16 (96)26303,93---00
3.Nobby Clark20 (120)19854,90---00
4.Wally Hammond7 (42)11802,57---00
5.Hedley Verity14 (84)34303,07---00

4. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Cyril Walterskd Stan McCabe112008,33
2.Herbert Sutcliffee Stan McCabe d Clarrie Grimmett28985028,57
3.Frank Woolleye Bill Ponsford d Stan McCabe03000,00
4.Wally Hammonde és d Bill O’Reilly43113-138,05
5.Maurice Leylande Bill Brown d Clarrie Grimmett1741-041,46
6.Bob Wyatt (k)e Bill Ponsford d Clarrie Grimmett2241-153,65
7.Gubby Allenl Bert Oldfield d Clarrie Grimmett2646-056,52
8.Hedley Veritye Stan McCabe d Clarrie Grimmett120005,00
9.Bill Bowese Don Bradman d Bill O’Reilly260033,33
10.Nobby Clarkn240050,00
11.Les Ames s-----

Extrák: 3 (1 testet érintve mellé, 2 rossz)

Kapuvesztések: 1-1 (Cyril Walters), 2-3 (Frank Woolley), 3-67 (Herbert Sutcliffe), 4-89 (Wally Hammond), 5-109 (Maurice Leyland), 6-122 (Bob Wyatt), 7-138 (Hedley Verity), 8-141 (Bill Bowes), 9-145 (Gubby Allen)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Hans Ebeling10 (60)51501,50---00
2.Stan McCabe5 (30)3521,00---00
3.Clarrie Grimmett26.3 (159)106452,41---00
4.Bill O’Reilly22 (132)95822,63---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének