Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

42. ENN (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m0000374

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 169/9 (55/55 j)

Anglia: 173/8 (45.2/55 j)

Eredmény: Anglia nyert 2 kapuval (58 dobás maradt)

Időpont: 1977. június 2.

Helyszín: Old Trafford (Manchester)

A mérkőzés embere: Rod Marsh

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Rick McCoskere Alan Knott d Bob Willis180012,50
2.Ian Davise Tony Greig d John Lever150020,00
3.Greg Chappell (k)lke d Derek Underwood30633047,61
4.Craig Serjeante Derek Randall d Tony Greig461094142,20
5.Doug Walterse Dennis Amiss d Chris Old06000,00
6.David Hookese Alan Knott d Tony Greig11480022,91
7.Rod Marsh kd John Lever422952144,82
8.Kerry O’Keeffen16371043,24
9.Max Walkere Graham Barlow d Derek Underwood5111045,45
10.Mick Malonee Mike Brearley d Derek Underwood4410100,00
11.Len Pascoen4120033,33

Extrák: 9 (4 mellé, 4 testet érintve mellé, 1 rossz)

Kapuvesztések: 1-2 (Ian Davis), 2-2 (Rick McCosker), 3-55 (Greg Chappell), 4-62 (Doug Walters), 5-93 (Craig Serjeant), 6-94 (David Hookes), 7-145 (Rod Marsh), 8-152 (Max Walker), 9-156 (Mick Malone)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis8 (48)21612,00---00
2.John Lever10 (60)14524,50---00
3.Derek Underwood11 (66)12932,63---00
4.Chris Old11 (66)33012,72---00
5.Peter Willey11 (66)12902,63---00
6.Tony Greig4 (24)01122,75---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Dennis Amisse Craig Serjeant d Max Walker8231034,78
2.Mike Brearley (k)lke d Mick Malone29705041,42
3.Derek Randalle Rick McCosker d Mick Malone19284067,85
4.Graham Barlowkif42667063,63
5.Peter Willeye Max Walker d Kerry O’Keeffe140025,00
6.Tony Greigkif22293075,86
7.Alan Knott n212130100,00
8.Chris Olde David Hookes d Max Walker252340108,69
9.John Levere Doug Walters d Max Walker140025,00
10.Derek Underwoodn05000,00
Bob Willisnks-----

Extrák: 5 (1 mellé, 3 testet érintve mellé, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-17 (Dennis Amiss), 2-51 (Derek Randall), 3-70 (Mike Brearley), 4-71 (Peter Willey), 5-123 (Tony Greig), 6-125 (Graham Barlow), 7-160 (Chris Old), 8-168 (John Lever)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Len Pascoe10.2 (62)14404,25---00
2.Max Walker7 (42)32032,85---00
3.Mick Malone11 (66)13723,36---00
4.Kerry O’Keeffe11 (66)33613,27---00
5.Greg Chappell6 (36)13105,16---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének