Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

195. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m0000358

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 425 (128.4 j), 375 (116.4 j)

Ausztrália: 729/6L (232 j), 72/3 (28.2 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 7 kapuval

Időpont: 1930. június 27. - 1930. július 1.

Tervezett játéknapok száma: 4

Helyszín: Lord’s (London)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse Bert Oldfield d Alan Fairfax115006,66
2.Frank Woolleye Tim Wall d Alan Fairfax41467089,13
3.Wally Hammondkd Clarrie Grimmett38954040,00
4.Kumar Shri Duleepsinhjie Don Bradman d Clarrie Grimmett17332121053,89
5.Patsy Hendrene Stan McCabe d Alan Fairfax48973049,48
6.Percy Chapman (k)e Bert Oldfield d Tim Wall11141078,57
7.Gubby Allenkd Alan Fairfax3100030,00
8.Maurice Tatee Stan McCabe d Tim Wall54618088,52
9.Walter Robinse Bert Oldfield d Percy Hornibrook5290017,24
10.Jack Whiten23552041,81
11.George Duckworth e Bert Oldfield d Tim Wall18343052,94

Extrák: 10 (2 mellé, 7 testet érintve mellé, 1 rossz)

Kapuvesztések: 1-13 (Jack Hobbs), 2-53 (Frank Woolley), 3-105 (Wally Hammond), 4-209 (Patsy Hendren), 5-236 (Percy Chapman), 6-239 (Gubby Allen), 7-337 (Maurice Tate), 8-363 (Walter Robins), 9-387 (Kumar Shri Duleepsinhji), 10-425 (George Duckworth)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tim Wall29.4 (178)211833,97---00
2.Alan Fairfax31 (186)610143,25---00
3.Clarrie Grimmett33 (198)410523,18---00
4.Percy Hornibrook26 (156)66212,38---00
5.Stan McCabe9 (54)12903,22---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Woodfull (k)l George Duckworth d Walter Robins1553919039,64
2.Bill Ponsforde Wally Hammond d Jack White812058039,51
3.Don Bradmane Percy Chapman d Jack White25437625067,55
4.Alan Kippaxkd Jack White832234037,21
5.Stan McCabee Frank Woolley d Wally Hammond444180107,31
6.Vic Richardsone Jack Hobbs d Maurice Tate303031100,00
7.Bert Oldfield n43764056,57
8.Alan Fairfaxn20521038,46
Clarrie Grimmettnks-----
Percy Hornibrooknks-----
Tim Wallnks-----

Extrák: 19 (6 mellé, 8 testet érintve mellé, 5 széles)

Kapuvesztések: 1-162 (Bill Ponsford), 2-393 (Bill Woodfull), 3-585 (Don Bradman), 4-588 (Alan Kippax), 5-643 (Vic Richardson), 6-672 (Stan McCabe)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Gubby Allen34 (204)711503,38---00
2.Maurice Tate64 (384)1614812,31---00
3.Jack White51 (306)715833,09---00
4.Walter Robins42 (252)117214,09---00
5.Wally Hammond35 (210)88212,34---00
6.Frank Woolley6 (36)03505,83---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbskd Clarrie Grimmett19411046,34
2.Frank Woolleyskd d Clarrie Grimmett28523053,84
3.Wally Hammonde Alan Fairfax d Clarrie Grimmett321332024,06
4.Kumar Shri Duleepsinhjie Bert Oldfield d Percy Hornibrook481125042,85
5.Patsy Hendrene Vic Richardson d Clarrie Grimmett9142064,28
6.Percy Chapman (k)e Bert Oldfield d Alan Fairfax12116612372,89
7.Gubby Allenlke d Clarrie Grimmett571208047,50
8.Maurice Tatee Bill Ponsford d Clarrie Grimmett10201050,00
9.Walter Robinsn11200055,00
10.Jack Whitekif10172058,82
11.George Duckworth lke d Alan Fairfax06000,00

Extrák: 30 (16 mellé, 13 testet érintve mellé, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-45 (Jack Hobbs), 2-58 (Frank Woolley), 3-129 (Wally Hammond), 4-141 (Kumar Shri Duleepsinhji), 5-147 (Patsy Hendren), 6-272 (Gubby Allen), 7-329 (Maurice Tate), 8-354 (Percy Chapman), 9-372 (Jack White), 10-375 (George Duckworth)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tim Wall25 (150)28003,20---00
2.Alan Fairfax12.4 (76)23722,92---00
3.Clarrie Grimmett53 (318)1316763,15---00
4.Percy Hornibrook22 (132)64912,22---00
5.Stan McCabe3 (18)11103,66---00
6.Don Bradman1 (6)0101,00---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Woodfull (k)n26792032,91
2.Bill Ponsfordkd Walter Robins14162087,50
3.Don Bradmane Percy Chapman d Maurice Tate130033,33
4.Alan Kippaxe George Duckworth d Walter Robins3120025,00
5.Stan McCaben25603041,66
Vic Richardsonnks-----
Bert Oldfield nks-----
Alan Fairfaxnks-----
Clarrie Grimmettnks-----
Percy Hornibrooknks-----
Tim Wallnks-----

Extrák: 3 (1 mellé, 2 testet érintve mellé)

Kapuvesztések: 1-16 (Bill Ponsford), 2-17 (Don Bradman), 3-22 (Alan Kippax)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Maurice Tate13 (78)62111,61---00
2.Jack White2 (12)0804,00---00
3.Walter Robins9 (54)13423,77---00
4.Wally Hammond4.2 (26)1601,38---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének