Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

67. ENN (Kanada - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m0000322

A pénzfeldobást nyerte: Kanada (az ütést választották)

Kanada: 45 (40.3/60 j)

Anglia: 46/2 (13.5/60 j)

Eredmény: Anglia nyert 8 kapuval (277 dobás maradt)

Időpont: 1979. június 13. - 1979. június 14.

Helyszín: Old Trafford (Manchester)

A mérkőzés embere: Chris Old

Megjegyzés: Anglia úgy nyert, hogy még 277 dobás hátravolt. Ez világcsúcs.

1. játékrész

Ütés (Kanada):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Christopher Chappelllke d Ian Botham5310016,12
2.Glenroy Sealye Ian Botham d Mike Hendrick390033,33
3.Franklyn Dennisskd d Bob Willis21992021,21
4.Tariq Javedlke d Chris Old4400010,00
5.John Vaughankd Chris Old1100010,00
6.Cecil Marshallkd Chris Old270028,57
7.Bryan Mauricette (k) kd Bob Willis08000,00
8.Martin Steadkd Chris Old012000,00
9.Jitendra Patelkd Bob Willis114007,14
10.Robert Callenderkd Bob Willis03000,00
11.John Valentinen3110027,27

Extrák: 5 (4 testet érintve mellé, 1 rossz)

Kapuvesztések: 1-5 (Glenroy Sealy), 2-13 (Christopher Chappell), 3-25 (Tariq Javed), 4-29 (John Vaughan), 5-37 (Cecil Marshall), 6-38 (Bryan Mauricette), 7-41 (Martin Stead), 8-41 (Franklyn Dennis), 9-42 (Robert Callender), 10-45 (Jitendra Patel)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis10.3 (63)31141,04---00
2.Mike Hendrick8 (48)4510,62---00
3.Ian Botham9 (54)51211,33---00
4.Geoff Miller2 (12)1100,50---00
5.Geoff Boycott1 (6)0303,00---00
6.Chris Old10 (60)5840,80---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mike Brearley (k)lke d John Valentine010000,00
2.Geoff Boycottn14360038,88
3.Derek Randallkd Robert Callender5111045,45
4.Graham Goochn21312167,74
David Gowernks-----
Ian Bothamnks-----
Geoff Millernks-----
Bob Taylor nks-----
Chris Oldnks-----
Bob Willisnks-----
Mike Hendricknks-----

Extrák: 6 (3 rossz, 3 széles)

Kapuvesztések: 1-3 (Mike Brearley), 2-11 (Derek Randall)

Dobás (Kanada):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.John Valentine7 (42)22012,85---00
2.Robert Callender6 (36)11412,33---00
3.Martin Stead0.5 (5)0607,19---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének