Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

39. ENN (Karib-térség - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m0000297

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Karib-térség: 223/9 (32/32 j)

Anglia: 173 (31.4/32 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 50 futással

Időpont: 1976. augusztus 30. - 1976. augusztus 31.

Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként: 55

Helyszín: Edgbastoni krikettpálya (Birmingham)

A mérkőzés embere: Clive Lloyd

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickse Graham Barlow d John Lever140025,00
2.Gordon Greenidgee Mike Hendrick d Derek Underwood424141102,43
3.Viv Richardse Barry Wood d John Lever02000,00
4.Clive Lloyd (k)kd Tony Greig795973133,89
5.Lawrence Rowekif454250107,14
6.Collis Kinglke d Mike Hendrick790077,77
7.Bernard Julienkd Mike Hendrick571071,42
8.Deryck Murray kif272410112,50
9.Michael Holdingkd Ian Botham370042,85
10.Andy Robertsn01000,00
Vanburn Holdernks-----

Extrák: 14 (12 testet érintve mellé, 2 rossz)

Kapuvesztések: 1-7 (Roy Fredericks), 2-7 (Viv Richards), 3-95 (Gordon Greenidge), 4-145 (Lawrence Rowe), 5-162 (Collis King), 6-174 (Bernard Julien), 7-209 (Clive Lloyd), 8-223 (Michael Holding), 9-223 (Deryck Murray)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Mike Hendrick10 (60)04524,50---00
2.John Lever10 (60)15725,69---00
3.Ian Botham3 (18)031110,33---00
4.Derek Underwood3 (18)02819,33---00
5.Tony Greig6 (36)04818,00---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Barry Woodkd Bernard Julien34495069,38
2.Dennis Amisskd Bernard Julien47547087,03
3.Graham Barlowlke d Vanburn Holder03000,00
4.Graham Gooche Deryck Murray d Vanburn Holder3120025,00
5.Derek Randalle Deryck Murray d Vanburn Holder392980134,48
6.Tony Greig (k)kd Vanburn Holder260033,33
7.Ian Bothame Bernard Julien d Roy Fredericks20211095,23
8.Alan Knott e Gordon Greenidge d Vanburn Holder10820125,00
9.Derek Underwoodl Deryck Murray d Viv Richards680075,00
10.John Leverkd Roy Fredericks120050,00
11.Mike Hendrickn1100100,00

Extrák: 10 (2 mellé, 6 testet érintve mellé, 2 rossz)

Kapuvesztések: 1-54 (Barry Wood), 2-59 (Graham Barlow), 3-73 (Graham Gooch), 4-89 (Dennis Amiss), 5-111 (Tony Greig), 6-138 (Derek Randall), 7-151 (Ian Botham), 8-171 (Alan Knott), 9-171 (Derek Underwood), 10-173 (John Lever)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts5 (30)1901,79---00
2.Michael Holding7 (42)13404,85---00
3.Vanburn Holder10 (60)05055,00---00
4.Bernard Julien7 (42)05628,00---00
5.Roy Fredericks1.4 (10)01026,00---00
6.Viv Richards1 (6)0414,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének