Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

38. ENN (Karib-térség - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m0000294

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Karib-térség: 221 (47.5/50 j)

Anglia: 185 (45.3/50 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 36 futással

Időpont: 1976. augusztus 28. - 1976. augusztus 29.

Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként: 55

Helyszín: Lord’s (London)

A mérkőzés embere: Viv Richards

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Roy Frederickse Derek Randall d Mike Hendrick19422045,23
2.Gordon Greenidgekd Mike Hendrick29323090,62
3.Viv Richardse Bob Woolmer d Tony Greig9796100101,04
4.Clive Lloyd (k)e Graham Barlow d Bob Woolmer27342179,41
5.Collis Kinge Barry Wood d Bob Woolmer111009,09
6.Lawrence Rowekd Derek Underwood4120033,33
7.Deryck Murray e és d Derek Underwood160016,66
8.Bernard Juliene Derek Randall d Derek Underwood4150026,66
9.Michael Holdinge Graham Barlow d Barry Wood16252064,00
10.Vanburn Holderkd Tony Greig230066,66
11.Andy Robertsn7170041,17

Extrák: 14 (5 mellé, 5 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-51 (Roy Fredericks), 2-53 (Gordon Greenidge), 3-121 (Clive Lloyd), 4-124 (Collis King), 5-135 (Lawrence Rowe), 6-143 (Deryck Murray), 7-154 (Bernard Julien), 8-193 (Michael Holding), 9-201 (Vanburn Holder), 10-221 (Viv Richards)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Mike Hendrick9 (54)23423,77---00
2.Robin Jackman10 (60)15005,00---00
3.Bob Woolmer10 (60)05225,20---00
4.Derek Underwood10 (60)02732,70---00
5.Tony Greig5.5 (35)03125,31---00
6.Barry Wood3 (18)01314,33---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Barry Woode és d Andy Roberts4410100,00
2.Dennis Amisse Deryck Murray d Andy Roberts12212057,14
3.Bob Woolmerkd Andy Roberts9201045,00
4.Graham Barlowe Vanburn Holder d Andy Roberts07000,00
5.Graham Gooche Deryck Murray d Vanburn Holder5210023,80
6.Derek Randalle Collis King d Clive Lloyd8813310166,16
7.Tony Greig (k)e Viv Richards d Bernard Julien380037,50
8.Alan Knott kif22391156,41
9.Robin Jackmankd Vanburn Holder14250056,00
10.Derek Underwoode Gordon Greenidge d Clive Lloyd240050,00
11.Mike Hendrickn0000-

Extrák: 26 (14 testet érintve mellé, 8 rossz, 4 széles)

Kapuvesztések: 1-4 (Barry Wood), 2-25 (Bob Woolmer), 3-30 (Dennis Amiss), 4-31 (Graham Barlow), 5-48 (Graham Gooch), 6-62 (Tony Greig), 7-125 (Alan Knott), 8-180 (Robin Jackman), 9-185 (Derek Randall), 10-185 (Derek Underwood)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts8 (48)12743,37---00
2.Michael Holding8 (48)02603,25---00
3.Bernard Julien10 (60)42212,19---00
4.Vanburn Holder10 (60)03523,50---00
5.Collis King8 (48)04505,62---00
6.Clive Lloyd1.3 (9)0422,66---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének