Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

63. ENN (Ausztrália - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m0000285

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Ausztrália: 159/9 (60/60 j)

Anglia: 160/4 (47.1/60 j)

Eredmény: Anglia nyert 6 kapuval (77 dobás maradt)

Időpont: 1979. június 9.

Helyszín: Lord’s (London)

A mérkőzés embere: Graham Gooch

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Andrew Hilditchkd Geoff Boycott471082043,51
2.Rick Darlinglke d Bob Willis25613040,98
3.Allan Bordere Bob Taylor d Phil Edmonds34744045,94
4.Kim Hughes (k)e Mike Hendrick d Geoff Boycott6131046,15
5.Graham Yallopkif10201050,00
6.Gary Cosierkif6200030,00
7.Trevor Laughlinkif8220036,36
8.Kevin Wright lke d Chris Old6150040,00
9.Rodney Hoggkif05000,00
10.Alan Hurstn3100030,00
11.Geoff Dymockn4120033,33

Extrák: 10 (4 mellé, 5 testet érintve mellé, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-56 (Rick Darling), 2-97 (Andrew Hilditch), 3-111 (Kim Hughes), 4-131 (Allan Border), 5-132 (Graham Yallop), 6-137 (Gary Cosier), 7-150 (Kevin Wright), 8-153 (Trevor Laughlin), 9-153 (Rodney Hogg)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis11 (66)22011,81---00
2.Mike Hendrick12 (72)22402,00---00
3.Chris Old12 (72)23312,75---00
4.Ian Botham8 (48)03204,00---00
5.Phil Edmonds11 (66)12512,27---00
6.Geoff Boycott6 (36)01522,50---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mike Brearley (k)e Kevin Wright d Trevor Laughlin441472029,93
2.Geoff Boycottlke d Rodney Hogg150020,00
3.Derek Randalle Kevin Wright d Alan Hurst130033,33
4.Graham Goochlke d Trevor Laughlin53966055,20
5.David Gowern22302073,33
6.Ian Bothamn181420128,57
Phil Edmondsnks-----
Bob Taylor nks-----
Chris Oldnks-----
Mike Hendricknks-----
Bob Willisnks-----

Extrák: 21 (10 testet érintve mellé, 11 rossz)

Kapuvesztések: 1-4 (Geoff Boycott), 2-5 (Derek Randall), 3-113 (Graham Gooch), 4-124 (Mike Brearley)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Rodney Hogg9 (54)12512,77---00
2.Alan Hurst10 (60)33313,30---00
3.Geoff Dymock11 (66)21901,72---00
4.Gary Cosier8 (48)12403,00---00
5.Trevor Laughlin9.1 (55)03824,14---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének