Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

27. ENN (Anglia - Kelet-Afrika)

Krikett.Sport-azonosító: m0000235

A pénzfeldobást nyerte: Kelet-Afrika (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Anglia: 290/5 (60/60 j)

Kelet-Afrika: 94 (52.3/60 j)

Eredmény: Anglia nyert 196 futással

Időpont: 1975. június 14.

Helyszín: Edgbastoni krikettpálya (Birmingham)

A mérkőzés embere: John Snow

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Barry Woodkd Mehmood Quaraishy771386055,79
2.Dennis Amisse Parbhu Nana d Zulfiqar Ali881167075,86
3.Frank Hayeskd Zulfiqar Ali525062104,00
4.Tony Greiglke d Zulfiqar Ali9170052,94
5.Alan Knott n18190094,73
6.Chris Oldkd Mehmood Quaraishy181630112,50
7.Mike Denness (k)n12610200,00
Keith Fletchernks-----
John Snownks-----
Peter Levernks-----
Derek Underwoodnks-----

Extrák: 16 (7 mellé, 7 testet érintve mellé, 1 rossz, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-158 (Dennis Amiss), 2-192 (Barry Wood), 3-234 (Tony Greig), 4-244 (Frank Hayes), 5-277 (Chris Old)

Dobás (Kelet-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Frasat Ali9 (54)04004,44---00
2.Don Pringle12 (72)04103,41---00
3.Parbhu Nana12 (72)24603,83---00
4.Ramesh Sethi5 (30)02905,80---00
5.Zulfiqar Ali12 (72)06335,25---00
6.Mehmood Quaraishy10 (60)05525,50---00

2. játékrész

Ütés (Kelet-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Frasat Alikd John Snow017000,00
2.Samuel Walusimbilke d John Snow7300023,33
3.Yunus Badatkd John Snow03000,00
4.Jawahir Shahlke d John Snow4130030,76
5.Ramesh Sethikd Peter Lever301023029,41
6.Harilal Shah (k)kd Tony Greig6530011,32
7.Mehmood Quaraishye Dennis Amiss d Tony Greig19412046,34
8.Zulfiqar Alikd Peter Lever7220031,81
9.Hamish McLeod kd Peter Lever02000,00
10.Parbhu Nanan8280028,57
11.Don Pringlekd Chris Old3120025,00

Extrák: 10 (6 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-7 (Frasat Ali), 2-7 (Yunus Badat), 3-15 (Jawahir Shah), 4-21 (Samuel Walusimbi), 5-42 (Harilal Shah), 6-72 (Mehmood Quaraishy), 7-76 (Ramesh Sethi), 8-79 (Hamish McLeod), 9-88 (Zulfiqar Ali), 10-94 (Don Pringle)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.John Snow12 (72)61140,91---00
2.Peter Lever12 (72)33232,66---00
3.Derek Underwood10 (60)51101,09---00
4.Barry Wood7 (42)31001,42---00
5.Tony Greig10 (60)11821,79---00
6.Chris Old1.3 (9)0211,33---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének