Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

7. ENN (Anglia - Új-Zéland)

Krikett.Sport-azonosító: m0000221

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Anglia: 167/8 (48.3/55 j)

Új-Zéland: 0/0 (0/55 j)

Eredmény: Nincs eredmény

Időpont: 1973. július 20.

Helyszín: Old Trafford (Manchester)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Boycottlke d Bruce Taylor15263057,69
2.Dennis Amisse Ken Wadsworth d Bevan Congdon34644053,12
3.Graham Roopee Ken Wadsworth d Richard Hadlee441032042,71
4.Frank Hayeskd Bevan Congdon9251036,00
5.Keith Fletchere Richard Hadlee d Bruce Taylor25390164,10
6.Tony Greige Bruce Taylor d Richard Collinge141302107,69
7.Ray Illingworth (k)e Glenn Turner d Richard Hadlee4110036,36
8.Alan Knott e Ken Wadsworth d Bruce Taylor121010120,00
9.Geoff Arnoldn0000-
John Snownks-----
Peter Levernks-----

Extrák: 10 (6 testet érintve mellé, 4 széles)

Kapuvesztések: 1-23 (Geoff Boycott), 2-57 (Dennis Amiss), 3-75 (Frank Hayes), 4-112 (Keith Fletcher), 5-150 (Tony Greig), 6-153 (Graham Roope), 7-160 (Ray Illingworth), 8-167 (Alan Knott)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Collinge11 (66)05214,72---00
2.Bruce Taylor10.3 (63)32532,38---00
3.Richard Hadlee8 (48)12322,87---00
4.Bevan Congdon8 (48)12423,00---00
5.Hedley Howarth11 (66)13303,00---00

A teljes új-zélandi csapat ez lett volna:

SorszámNévSzerepkör általában
1.Glenn Turner
2.Rodney Redmond
3.Bevan Congdon (k)
4.Brian Hastings
5.Mark Burgess
6.Vic Pollard
7.Ken Wadsworth kapus
8.Bruce Taylor
9.Richard Hadlee
10.Richard Collinge
11.Hedley Howarth

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének