Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

993. teszt (Karib-térség - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m0000201

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (az ütést választották)

Karib-térség: 190 (70 j), 346 (96.3 j)

Anglia: 162 (61.5 j), 202 (69.4 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 172 futással

Időpont: 1984. augusztus 9. - 1984. augusztus 14.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: The Oval (London)

A mérkőzés embere: Desmond Haynes

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgelke d Ian Botham22513043,13
2.Desmond Hayneskd Paul Allott10331030,30
3.Larry Gomese Ian Botham d Richard Ellison18571031,57
4.Viv Richardse Paul Allott d Ian Botham8251032,00
5.Jeff Dujon e Chris Tavaré d Ian Botham3100030,00
6.Clive Lloyd (k)n601125053,57
7.Malcolm Marshalle David Gower d Richard Ellison04000,00
8.Eldine Baptistee Graeme Fowler d Paul Allott32585055,17
9.Roger Harperkd Ian Botham18463039,13
10.Michael Holdinglke d Ian Botham02000,00
11.Joel Garnere Paul Downton d Paul Allott6340017,64

Extrák: 13 (1 mellé, 4 testet érintve mellé, 1 rossz, 7 széles)

Kapuvesztések: 1-19 (Desmond Haynes), 2-45 (Gordon Greenidge), 3-64 (Larry Gomes), 4-64 (Viv Richards), 5-67 (Jeff Dujon), 6-70 (Malcolm Marshall), 7-124 (Eldine Baptiste), 8-154 (Roger Harper), 9-154 (Michael Holding), 10-190 (Joel Garner)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jonathan Agnew12 (72)34603,83---00
2.Paul Allott17 (102)72531,47---00
3.Ian Botham23 (138)87253,13---00
4.Richard Ellison18 (108)33421,88---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Fowlere Viv Richards d Eldine Baptiste31512060,78
2.Chris Broadkd Joel Garner4130030,76
3.Pat Pococke Gordon Greenidge d Malcolm Marshall021000,00
4.Chris Tavarée Jeff Dujon d Michael Holding16552029,09
5.David Gower (k)e Jeff Dujon d Michael Holding12342035,29
6.Allan Lamblke d Malcolm Marshall12400030,00
7.Ian Bothame Jeff Dujon d Malcolm Marshall14201070,00
8.Paul Downton e Clive Lloyd d Joel Garner16620025,80
9.Richard Ellisonn20432046,51
10.Paul Allottkd Malcolm Marshall16241066,66
11.Jonathan Agnewkd Malcolm Marshall5100050,00

Extrák: 16 (2 mellé, 4 testet érintve mellé, 10 rossz)

Kapuvesztések: 1-10 (Chris Broad), 2-22 (Pat Pocock), 3-45 (David Gower), 4-64 (Chris Tavaré), 5-83 (Ian Botham), 6-84 (Allan Lamb), 7-116 (Graeme Fowler), 8-133 (Paul Downton), 9-156 (Paul Allott), 10-162 (Jonathan Agnew)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Joel Garner18 (108)63722,05---00
2.Malcolm Marshall17.5 (107)53551,96---00
3.Michael Holding13 (78)25524,23---00
4.Eldine Baptiste12 (72)41911,58---00
5.Roger Harper1 (6)1000,00---00

3. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgee Ian Botham d Jonathan Agnew34394087,17
2.Desmond Hayneskd Ian Botham12532917037,99
3.Larry Gomese Chris Tavaré d Richard Ellison160016,66
4.Viv Richardslke d Jonathan Agnew151120136,36
5.Clive Lloyd (k)e Paul Downton d Richard Ellison36623058,06
6.Jeff Dujon e Allan Lamb d Richard Ellison49638077,77
7.Eldine Baptistee Paul Downton d Paul Allott5470010,63
8.Malcolm Marshalle Allan Lamb d Ian Botham12142085,71
9.Roger Harpere Paul Downton d Paul Allott171721100,00
10.Michael Holdinglke d Ian Botham30363183,33
11.Joel Garnern10151066,66

Extrák: 12 (12 testet érintve mellé)

Kapuvesztések: 1-51 (Gordon Greenidge), 2-52 (Larry Gomes), 3-69 (Viv Richards), 4-132 (Clive Lloyd), 5-214 (Jeff Dujon), 6-237 (Eldine Baptiste), 7-264 (Malcolm Marshall), 8-293 (Roger Harper), 9-329 (Desmond Haynes), 10-346 (Michael Holding)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jonathan Agnew14 (84)15123,64---00
2.Paul Allott26 (156)19623,69---00
3.Ian Botham22.3 (135)210334,57---00
4.Richard Ellison26 (156)76032,30---00
5.Pat Pocock8 (48)32403,00---00

4. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Fowlere Viv Richards d Malcolm Marshall7301023,33
2.Chris Broade Gordon Greenidge d Michael Holding391040037,50
3.Chris Tavarée Viv Richards d Joel Garner491534032,02
4.David Gower (k)lke d Michael Holding7121058,33
5.Allan Lambe Desmond Haynes d Michael Holding120050,00
6.Ian Bothame Malcolm Marshall d Joel Garner545160105,88
7.Paul Downton lke d Joel Garner10461021,73
8.Richard Ellisone Michael Holding d Joel Garner13241054,16
9.Paul Allotte Clive Lloyd d Michael Holding461066,66
10.Pat Pococke és d Michael Holding02000,00
11.Jonathan Agnewn2200100,00

Extrák: 16 (2 testet érintve mellé, 13 rossz, 1 széles)

Kapuvesztések: 1-15 (Graeme Fowler), 2-75 (Chris Broad), 3-88 (David Gower), 4-90 (Allan Lamb), 5-135 (Chris Tavaré), 6-181 (Ian Botham), 7-186 (Paul Downton), 8-200 (Paul Allott), 9-200 (Pat Pocock), 10-202 (Richard Ellison)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Joel Garner18.4 (112)35142,73---00
2.Malcolm Marshall22 (132)57113,22---00
3.Michael Holding13 (78)24353,30---00
4.Eldine Baptiste8 (48)31101,37---00
5.Roger Harper8 (48)51001,25---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének