Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

282. ENN (Ausztrália - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m0000169

A pénzfeldobást nyerte: Karib-térség (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Ausztrália: 240/6 (50/50 j)

Karib-térség: 241/3 (44.5/50 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 7 kapuval (31 dobás maradt)

Időpont: 1985. január 6.

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

A mérkőzés embere: Desmond Haynes

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Woode Michael Holding d Joel Garner01000,00
2.Andrew Hilditche Michael Holding d Eldine Baptiste27533050,94
3.Kepler Wesselskif33572057,89
4.Allan Border (k)e Eldine Baptiste d Joel Garner731015072,27
5.David Boonkd Malcolm Marshall55622088,70
6.Wayne Phillips e Gordon Greenidge d Joel Garner231611143,75
7.Simon O’Donnelln7600116,66
8.Geoff Lawsonn8800100,00
Murray Bennettnks-----
Craig McDermottnks-----
Rodney Hoggnks-----

Extrák: 14 (7 testet érintve mellé, 3 rossz, 4 széles)

Kapuvesztések: 1-0 (Graeme Wood), 2-48 (Andrew Hilditch), 3-78 (Kepler Wessels), 4-193 (David Boon), 5-220 (Allan Border), 6-224 (Wayne Phillips)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Joel Garner10 (60)24134,09---00
2.Malcolm Marshall10 (60)03213,20---00
3.Eldine Baptiste9 (54)07318,11---00
4.Michael Holding10 (60)14104,09---00
5.Viv Richards10 (60)13703,70---00
6.Larry Gomes1 (6)0909,00---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgekd Murray Bennett12461026,08
2.Desmond Haynesn12313015094,61
3.Richie Richardsone David Boon d Geoff Lawson34484070,83
4.Viv Richardse Wayne Phillips d Craig McDermott474341109,30
5.Larry Gomesn2200100,00
Clive Lloyd (k)nks-----
Jeff Dujon nks-----
Malcolm Marshallnks-----
Eldine Baptistenks-----
Michael Holdingnks-----
Joel Garnernks-----

Extrák: 23 (1 mellé, 17 testet érintve mellé, 5 széles)

Kapuvesztések: 1-69 (Gordon Greenidge), 2-140 (Richie Richardson), 3-234 (Viv Richards)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Geoff Lawson10 (60)04514,50---00
2.Craig McDermott9.5 (59)05215,28---00
3.Rodney Hogg8 (48)04305,37---00
4.Simon O’Donnell3 (18)02408,00---00
5.Murray Bennett10 (60)22312,30---00
6.Kepler Wessels2 (12)01809,00---00
7.Allan Border2 (12)01809,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének