Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

4. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m0000052

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 420 (210.3 j), 57/5 (33.3 j)

Ausztrália: 149 (75.1 j), 327 (176.3 j)

Továbbjátszás: Ausztrália továbbjátszásra kényszerült

Eredmény: Anglia nyert 5 kapuval

Időpont: 1880. szeptember 6. - 1880. szeptember 8.

Tervezett játéknapok száma: 3

Helyszín: The Oval (London)

Dobások játszmánként: 4

Megjegyzés: Ez volt az első olyan teszt, amit nem Melbourne-ben játszottak.

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Edward Gracee George Alexander d Alec Bannerman36944038,29
2.William Gilbert Gracekd Joey Palmer15229412051,70
3.Bunny Lucaskd Alec Bannerman551215045,45
4.Billy Barneskd George Alexander28671041,79
5.Lord Harris (k)e George Bonnor d George Alexander52977053,60
6.Frank Pennkd Alec Bannerman23453051,11
7.Allan Steele Harry Boyle d William Moule42665063,63
8.Alfred Lyttelton n11321034,37
9.Fred Gracee Alec Bannerman d William Moule02000,00
10.Alfred Shawkd William Moule04000,00
11.Fred Morleykif290022,22

Extrák: 19 (8 mellé, 11 testet érintve mellé)

Kapuvesztések: 1-91 (Edward Grace), 2-211 (Bunny Lucas), 3-269 (Billy Barnes), 4-281 (William Gilbert Grace), 5-322 (Frank Penn), 6-404 (Lord Harris), 7-410 (Allan Steel), 8-410 (Fred Grace), 9-413 (Alfred Shaw), 10-420 (Fred Morley)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harry Boyle44 (176)177102,42---00
2.Joey Palmer70 (280)2711612,48---00
3.George Alexander32 (128)106923,23---00
4.Alec Bannerman50 (200)1211133,33---00
5.Percy McDonnell2 (8)01108,25---00
6.William Moule12.3 (51)42332,70---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alec Bannermankd Fred Morley32545059,25
2.Billy Murdoch (k)e Billy Barnes d Allan Steel019000,00
3.Tom Groubekd Allan Steel11441025,00
4.Percy McDonnelle Billy Barnes d Fred Morley27412065,85
5.Jim Slighte Fred Grace d Fred Morley11351031,42
6.Jack Blackham e és d Fred Morley02000,00
7.George Bonnore Fred Grace d Alfred Shaw280025,00
8.Harry Boylen36475076,59
9.Joey Palmerkd Fred Morley6170035,29
10.George Alexandere William Gilbert Grace d Allan Steel6200030,00
11.William Moulee Fred Morley d William Gilbert Grace6140042,85

Extrák: 12 (9 mellé, 3 testet érintve mellé)

Kapuvesztések: 1-28 (Billy Murdoch), 2-39 (Alec Bannerman), 3-59 (Tom Groube), 4-84 (Jim Slight), 5-84 (Jack Blackham), 6-89 (Percy McDonnell), 7-97 (George Bonnor), 8-113 (Joey Palmer), 9-126 (George Alexander), 10-149 (William Moule)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Fred Morley32 (128)95652,62---00
2.Allan Steel29 (116)95833,00---00
3.Alfred Shaw13 (52)52112,42---00
4.William Gilbert Grace1.1 (5)0212,40---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alec Bannermane Bunny Lucas d Alfred Shaw8141057,14
2.Harry Boylekif370042,85
3.Billy Murdoch (k)n15335817042,73
4.Tom Groubee Alfred Shaw d Fred Morley01000,00
5.Percy McDonnelllke d William Gilbert Grace43769056,57
6.Jim Slighte Lord Harris d William Gilbert Grace01000,00
7.Jack Blackham e Edward Grace d Fred Morley19542035,18
8.George Bonnorkd Allan Steel16293055,17
9.Joey Palmere és d Allan Steel491044,44
10.George Alexandere Alfred Shaw d Fred Morley33595055,93
11.William Moulekd Billy Barnes34994034,34

Extrák: 14 (7 mellé, 7 testet érintve mellé)

Kapuvesztések: 1-8 (Alec Bannerman), 2-13 (Harry Boyle), 3-14 (Tom Groube), 4-97 (Percy McDonnell), 5-101 (Jim Slight), 6-143 (Jack Blackham), 7-181 (George Bonnor), 8-187 (Joey Palmer), 9-239 (George Alexander), 10-327 (William Moule)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Fred Morley61 (244)309032,21---00
2.Allan Steel31 (124)67323,53---00
3.Alfred Shaw33 (132)184211,90---00
4.William Gilbert Grace28 (112)106623,53---00
5.Billy Barnes8.3 (35)31712,91---00
6.Bunny Lucas12 (48)72302,87---00
7.Frank Penn3 (12)1201,00---00

4. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alfred Lyttelton kd Joey Palmer13321040,62
2.Fred Gracekd Joey Palmer02000,00
3.Bunny Lucase Jack Blackham d Joey Palmer2180011,11
4.Frank Pennn27463058,69
5.Billy Barnese William Moule d Harry Boyle5151033,33
6.Edward Gracekd Harry Boyle02000,00
7.William Gilbert Gracen9201045,00
Lord Harris (k)nks-----
Allan Steelnks-----
Alfred Shawnks-----
Fred Morleynks-----

Extrák: 1 (1 rossz)

Kapuvesztések: 1-2 (Fred Grace), 2-10 (Bunny Lucas), 3-22 (Alfred Lyttelton), 4-31 (Billy Barnes), 5-31 (Edward Grace)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harry Boyle17 (68)72121,85---00
2.Joey Palmer16.3 (67)53533,13---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másoltak semmit sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének